Batman - The Telltale Series

Batman - The Telltale Series

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Batman Macera Oyunu

Batman'ın yeni macerasını bizlere farklı bir şekilde sunan Batman - The Telltale Series oyununa ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz oyunda sürükleyici bir hikaye sizleri bekliyor. Daha önce Game of Thrones, The Walking Dead, Minecraft: Story Mode gibi başarılı oyunlarda imzası olan ve bu işte gerçekten iyi olduğunuz kanıtlaya Telltale Games tarafından geliştirilmştir. 

Hikaye odaklı bir oynanış sunan oyunda heyecanı da yapacağınız kritik seçimler belirliyor. Oyun içerisinde Bruce Wayne'ın yerine geçiyoruz. Batman - The Telltale Series kara şovalye Batman ve arkasındaki ismin yerine geçip ilerleyip macera suç dünyasının izlerini araştırıyoruz. 

Bruce Wayne'ın gizli dünyasıyla ilgili yeni izler keşfedebileceğimiz oyunda öte yandan kararlılığımızı korumalıyız. Gotham'a adaleti getirmek için mücadele verdiğimiz oyunca macera boyunca aldığımız kararları ve harekete geçirdiğimiz eylemlerin nasıl sonlandığını belirlememiz gerekiyor. 

Bölüm bölüm tasarlanan Batman - The Telltale Series oyununda tüm bölümlere ulaşmak için oyunu satın almanız gerekiyor. Ancak oyunda ilk bölümlere sonrasında ise 5. bölüme kadar hiç bir ücret ödemeden ulaşabiliyorsunuz. Eğer sizde bu tarz macera oyunlarından keyif alıyorsanız Batman - The Telltale Series oyununu mutlaka Windows bilgisayarlarınızda denemelisiniz. 

Batman - The Telltale Series Sistem Gereksinimleri
- 64 Bit Service Pack 1 yüklü Windows 7 işletim sistemi

- 2.4 GHZ Intel Core 2 Duo işletim sistemi

- 3 GB RAM

- 1 GB video belleğe sahip Nvida GTS 450+ ekran kartı

- DirectX 11

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Macera
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,956
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?