Batman v Superman Who Will Win

Batman v Superman Who Will Win indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Batman ve Superman Koşu Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış başarılı bir oyundur. Sonsuz koşu oyunu olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Superman ve Batman'in macerasını konu alan Batman v Superman Who Will Win oyunu Batman v Superman: Dawn of Justice filminin tanıtımı için hazırlanmış bu sonsuz koşu oyununu internet tarayıcınız üzerinde oynayabilirsiniz. 

Batman ve Superman arasındaki mücadeleyi konu alan oyun farklı bir boyutta karşımıza çıkıyor. Bu sefer kahramanlarımız bu oyunda yeteneklerini koşarak ve karşılarına çıkan engelleri aşarak sergiliyor. Oyunda bu işi gerçekleştirmeleri için onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. oyuna başlarken öncelikle kahramanınızı seçmeniz gerekiyor. Batman yada Superman'den birini seçebilirsiniz. Daha sonra yoğun engellere hazırlanmış yolda koşmaya başlıyoruz.

Koşarken sağa yada sola kaymamız gerekebiliyor. Bazen engellerin ve arabaların üzerinden atlamamız gereken Batman v Superman Who Will Win yunuoyununda toplayacağınız poweruplar ile geçici olarak kahramanlarınızın gücünü arttırabiliyorsunuz. Basit bir oynanışa sahip olan Batman v Superman Who Will Win oyununu yön tuşlarıyla yönetebilirsiniz. Grafik açısından iyi olan Batman v Superman Who Will Win oyununu eğer Chrome tabanlı tarayıcınızda oynayamadıysanız Firefox tarayıcınızda çalıştırabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,704
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?