Battlefield 1

Battlefield 1 indir

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

1. Dünya Savaşı Temalı FPS Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Battlefield 1 oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Senaryo ve bol aksiyonun yer aldığı Battlefield 1 oyunu daha önceden tarihin farklı dönemlerine konuk olmamıza olanak tanıyan ünlü Battlefield serisinin 5. oyunudur. 

DICE ve Electronic Arts, serinin sorun oyununda farklı isimlendirmeye gitmş olmalı ki klasik FPS serisi olan Battlefield serisinin 5. oyunu olması gereken bu oyun geçmişte geçen hikayesiyle bağlantılı olarak karşımıza Battlefield 1 olarak çıkıyor. Savaş oyunlarında sık işlenilmeyen 1. Dünya Savaşı temalı bir hikayeye davet etmektedir. Oyun içerisinde 1. Dünya Savaşı senaryosuna konuk oluyoruz. Savaşta bulunan askerlerin gözünden savaşı tecrübe ettiğimiz Battlefield 1 oyununda İtalyan Alpleri, Fransız şehirlerini senaryosu boyunca işgal altındaki geniş haritaları ve Arabistan'ın kural çöllerini de ziyaret ediyoruz. 

Battlefield 1 oyununda motorlar, uçaklar, tanklar ve dev savaş gemileri kullanabileceğimiz araçlar arasında yer alıyor. Türkçe dil desteğine sahip olan Battlefield 1 oyununda Osmanlı Devleri'nin de dahil olduğu 1. Dünya Savaşı'nı konu alan Battlefield 1'in bu desteğinin olması da kaçınılmaz bir durum olup oyunseverleri sevindirecek niteliktedir. 

İçerisinde yer alan senaryo haricinde oyunu multiplayer modunda online arenalar da çıkabilirsiniz. 64 kişilik devasa savaşlara da dahil olabiliyorsunuz. Serinin bir önceki oyununda tanıştığımız ortam da Battlefield 1'de yer alıyor. 

Kaliteli grafiklere sahip olan oyunda gelişmiş teknolojik özellikler bulunuyor. Eğer sizde dünya savaşı temalı bir FPS oyunu oynamak istiyorsanız Battlefield 1'i mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
5,738
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?