Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Battlefield: Heroes
Ücretsiz Online Savaş Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Çizgi film tadında olan grafikleri ile dikkat çekmeyi başarmış ücretsiz olarak sunulan başarılı bir online oyundur. Eğlenceli bir aksiyon oyunu olup kaliteli grafikleri göz dolduruyor. DICE'nin yapımcılığını yaptığı Battlefield: Heroes oyunun dağılımını ise oyun devi olan EA Games yapıyor. 

Üçüncü şahıs gözünden nişancı türünden başarılı bir MMOTPS türünde bir oyun olup çıktığı yıldan bu yana popüleritesini koruyor. Windows işletim sistemli bilgisayarınıza hiçbir yükleme yapmadan oynayabilirsiniz. İnternet bağlantınız varsa ücretsiz bir şekilde indirerek oynayabileceğiniz Battlefield: Heroes oyunu Türk kullanıcıları tarafından fazlasıyla beğenildiği için Türkçe dil desteğine kavuşturuldu. Oyun içerisindeki görevleri yerine getirerek zorluk yaşamayacaksınız. 

Oldukça eğlenceli ve komik olan Battlefield: Heroes oyununda ikinci dünya savaşını farklı bir tema işlemiş. Dilerseniz oyunu indirmeden resmi sitesinden oyuna kayıt olabilirsiniz. Battlefield: Heroes oyununda yer alan askeri birlikler hafif silahlarla ilerliyor. Oyuna başladığınız andan itibaren bir asker olursanız eğer size er silahı, patlayıcı ve pompalı tüfek veriliyor. Özel yeteneklerin yer aldığı Battlefield: Heroes oyununu sitemizden güvenli bir şekilde indirerek oynamaya bşlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
2,351
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.