Boogeyman

Boogeyman

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Korku Oyunu

Boogeyman, Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz korku atmosferine sahip başarılı bir oyundur. Karanlıkların çökmesiyle birlikte ortaya çıkan korkunç varlıktan kurtulmanız gerekiyor. Ürpertici bir atmosfere sahip olan Boogeyman oyunu iliklerinizi donduracak anlar yaşatmaya geliyor. 

Kaliteli grafikler ile karşımıza çıkan Boogeyman oyunun hikayesi biraz farklı. Thomas ailesiyle birlikte yeni evlerine taşınmış evin evrak işleriyle uğraşırken Thomas'yı evde yalnız bırakıyorlar. 8 yaşındaki Thomas bu evin neden ucuz olduğunu sorgulamamış. Meğer bu evin karanlık bir geçmişi var. Bu nedenle ev sahibi bunu bilmeyen bir müşteriye oldukça uygun bir fiyata veriyor. Thomas'ın ailesi evin karanlık geçmişiyle yüzleşmeye başlıyor.

Thomas'ın bu kabustan kurtulması için seferber olduğumuz Boogeyman oyununda özellikle gece olduğunda korkunç olaylar yaşanıyor. Olağanüstü bir varlığı kovalarken aynı zamanda odanıza girebileceği yerleri kontrol etmemiz gerekiyor. Oyunda elinizdeki fenerin ışığını doğru zamanda doğru yere tutup Boogeyman'ı etkisiz hale getirmeniz lazım. 

Dolap, pencere, kapı ve havalandırma gibi giriş çıkışların olabileceği yerlerde Boogeyman'ı gece boyunca durdurmak için mücadele ettiğimiz Boogeyman oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Macera
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
4,291
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?