Borderlands: The Pre-Sequel

Borderlands: The Pre-Sequel

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Hayatta Kalma Mücadele Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Borderlands: The Pre-Sequel oyunu FPS yapısını RPG elementleriyle zenginleştirmesiyle ön plana çıkıyor. Borderlands serisinin üçüncü oyunu olup serinin birinci ve ikinci oyunları arasında geçen bir hikayeyi konu almaktadır. 

Oyunda 2. oyunun baş kötüsü olan Handsome Jack'in hikayesine tanık oluyoruz. Pandora gezegeninin uydusuna konuk olduğumuz Borderlands: The Pre-Sequel oyunu çeşitli değişiklierle getgeliyor. Yer çekiminin hafif olduğu bir gezegende düşmanlarınızla savaşıyorsunuz bu gerçekten iyi bir deneyim sunacaktır. 

RPG elementleriyle zenginleştirilmiş bir yapıya sahip olan Borderlands: The Pre-Sequel oyununda düşmanlarınızla savaşarak ilerleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda kahramanlarınızı da geliştirebiliyor yahut ekipman ve farklı silah seçeneğinden faydalanabiliyorsunuz. 

Yüksek bir fiyat etiketiyle karşımıza çıkan Borderlands: The Pre-Sequel oyunu yeni bir içerik hissiyatını ne yazık ki bizlere vermiyor. RPG elementleriyle zenginleştirilmiş olmasıyla korunmuş olan Borderlands: The Pre-Sequel oyununda oksijen ihtiyacı ön plana çıkıyor. Pandora gezegeninin bir uydusuna konuk olduğumuz Borderlands: The Pre-Sequel oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,490
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?