Bounty Killer

Bounty Killer

Son Güncelleme: 5 yıl önce

FPS Türünde Kovboy Oyunu

Vahşi Batı temalı keyifli bir aksiyon oyununa ne dersiniz?

Windows bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış olan Bounty Killer oyununda aksiyon dolu anlar yaşarken eğleneceksiniz. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz de online olarak oynayabileceğiniz farklı oyun modların yer aldığı oyunda bir ödül avcısının yerine geçebildiğimiz gibi bir kovboy da olabiliyoruz. Bununla birlikte dilerseniz bir eşkiyada olabilirsiniz. Vahşi Batı temalı bu oyunda herşeyi yerine bırakıp bir çiftçinin yerine de geçmeniz mümkün. 

Klasik bir FPS deneyiminin yer aldığı oyunda 3. şahıs kamera açısına geçiş yaparak oyunu oynayabilirsiniz. Oyun içerisinde yer alan modlardan istediğinizi seçebilirsiniz. Bunlar aşağıda sıralanmıştır.. 

Survival Modu
Oyunun bu modunda Vahşi Batı kasabasında yaşıyor ve hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Elbette bunun için yiyecek ve içecek bulmanız gerekiyor. Silahları bulup oyunların yahut NPC'lerin cesetlerini de yağmalayabiliyorsunuz. Kendi silahlarınızı inşa edebileceğiniz bu modda silah satın almanız da mümkün. 

Score Modu
Bounty Killer oyunundaki bu modda ise ödül avcısının yerine geçerek eşkiyaları avlayıp ödül kazanmak için mücadele veriyoruz. Eşkiyaların liderleriyle karşılaştığınız zaman teke tek düello yapabildiğiniz gibi eşkiyaları ortadan kaldırdıkta yeni silahların da kilidini açabiliyorsunuz. Oyunun bu modunda sınırlı sayıda mermi verildiği için isabetli bir şekilde kullanmamız gerekiyor. Elbette başarılı oldukça daha fazla mermi kazanmanız da mümkün olacaktır. 

Online olarak oynayabilir yahut arkadaşlarınızla birlikte Vahşi Batı hayatını yaşamak istiyorsanız Bounty Killer oyunu sizin için iyi bir tercih olabilir. Oyun ayrıca sanal gerçeklik desteğini de barındırıyor. HTC Vive ve Oculus Rift desteklenen sanal gerçeklik başlıkları olup bu anlamda son derece iyi bir oyun deneyimi de kaçınılmaz olacaktır. 

Bounty Killer Sistem Gereksinimleri
- Service Pack 1 yüklü Windows 7 işletim sistemi

- AMD A8 5600K veya eşdeğer özelliklere sahip bir Intel işlemci

- 8 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 650 veya eşdeğer özelliklere sahip bir AMD ekran kartı

- DirectX 10

- 4 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

Oyunu Steam üzerinden oynayabilirsiniz. Ücretsiz Hesap açma ve oyun indirme rehberi için buraya TIKLAYINIZ. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7
İNDİRİLME
1,158
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?