BRAIN / OUT

BRAIN / OUT indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Ücretsiz Online Aksiyon Savaş Oyunu

2 boyutlu savaş arenalarına hazır mısınız?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış BRAIN / OUT oyununda savaş arenalarında kapışmaya çalışıyor bununla birlikte büyük bir mücadele veriyorsunuz. Ücretsiz olarak sunulan modern savaş öğelerinin yer aldığı BRAIN / OUT oyununda günümüz silahlarını da kullanmanız mümkün. Bununla birlikte oyun ideolojileri ve ülkeleri savaşan paralı askerleri ve eşkiyaları kontrol edip takımlar halinde savaşabiliyorsunuz. 

NATO güçleri ve Varşova Paktı güçleri tarafından kullanılan silahların yer aldığı oyunda savaşlara başlamadan önce kahramanınız hangi silahları kullanabileceğinizi de seçmenizi istiyor. Keskin nişancı tüfekleri, makineli tüfekler, tabancalar, bıçak, balta gibi yakın mesafe silahları ve diğer öğeleri oyun içerisinde kullanabilirsiniz.

Genel olarak etkileyici bir ortamın yer aldığı oyun 2 boyutlu grafiklerin yanısıra oynanış bakımından da etkileyici bir deneyim sunuyor. Farklı platformlar arasında zıplaya zıplaya geçiş yapabiliyor, silahlarınızı kullanarak düşmanlarınızla çarpışabiliyorsunuz.

Düşük sistem gereksinimlerine sahip olduğu için eski bilgisayarlarda bile akıcı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Eğer sizde bu tarz oyunlardan keyif alıyorsanız mutlaka BRAIN / OUT'u denemelisiniz. 

BRAIN / OUT'un minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows XP işletim sistemi

- 2.0 GHz işlemci

- 512 MB RAM

- 128 MB video belleğe ve Shader Model 2.0 desteğine sahip ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 250 MB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,909
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?