BUCK

BUCK

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Sürükleyici Aksiyon Oyunu

BUCK oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor.. 

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış BUCK oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Post apokaliptik bir dünyaya konuk olduğumuz BUCK oyununda aynı immi taşıyan kahramanlarımızın hikayesi konu alınmaktadır.

Oyun içerisinde çocukluğunda üvey babası tarafından dövüşebilecek, silah kullanabilecek ve bununla birlikte hemen hemen herşeyi tamir edebilen bir karakter yetiştirilmiş. Buck hayatının büyük bir kısmını üvey babasının yanında geçirdiğinden dolayı motosiklet garajında teknisyen olarak çalışmış. Ancak kahramanımızın kaderi bir anda değişime uğruyor. Bir kızla karşılaşmasıyla BUCK'ın kaderi değişiyor.

Bu kız gizemli bir şekilde ortadan kayboluyor. BUCK ise bu kez kızı bulmak için alışık olduğu hayatı bırakıp ilerliyor. Çorak topraklarda kızın izini sürmeye çalışan karakterimizin bu amansız mücadelesinde ona yardımcı olmaya çalışıyoruz. 2 boyutlu grafiklere sahip olan oyunda side scroller türünde aksiyon oyunlarına benzer bir oynanış tarzı bulunmaktadır. 

Ayrıca oyunda kendi silahlarınızı yaparak silahlarla da savaşabiliyorsunuz. Oyunda karşımıza çıkan düşmanlarla savaşarak ilerliyoruz. İlerledikçe güçlendiğiniz BUCK oyununda farklı karakterlerle tanışıp ipuçlarını toplamaya çalışıyoruz. Eğer sizde hikayeli aksiyon oyunlarını seviyorsanız BUCK'ı mutlaka Windows bilgisayarınızda denemelisiniz.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,485
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?