Bully: Scholarship Edition

Bully: Scholarship Edition

Son Güncelleme: 5 yıl önce

TPS Türünde Macera Oyunu

Bully: Scholarship Edition oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. 

Max Payne, Red Dead Redemption gibi yapımların yapımcısı olan Rockstar Games tarafından yayınlanmış Bully: Scholarship Edition oyunu açık dünya tabanlıdır. Silahlı çatışmalar, suç hayatı, uyuşturucu kaçakçılığı gibi hikayelerin yer aldığı diğer oyunların hikayesinin aksine burda farklı bir hikaye bulunuyor. 

Bu oyunda hikayeye bağlı olarak oyunda seçilmiş olan ana kahraman biraz alışılmışın dışına çıkmış bir kahraman.. 15 yaşlarındaki bir hayli yaramaz bir çocuğun sıradışı maceralarına tanık olduğumuz Bully: Scholarship Edition oyununda Jimmy Hopkinsas adındaki kahramanımız yatılı olarak kaldığı okuldun sosyal hiyerarşini kontrol etmek için farklı bir maceranın içerisinde yer alıyor. Bizim de görevimiz oyunda bu işi gerçekleştirmesine yardım etmek. 

Okulun spor müsabakalarına katılarak havalı olan sporcuları yenmek için mücadele eden kahramanımız okula yeni katılan öğrencilere sinsice şaka yaparak onların beğenisini kazanmak için çabalamamız gerekiyor. Elbette bu iş için komik ve absürd durumlarla karşılaşabiliyoruz. 2008 yılında çıkmış bir oyun olup günümüz grafik teknolojisine ne yazık ki uyum sağlamıyor. Ancak eski bilgisayarlarda bile akıcı bir deneyim sunmasıyla ön plana çıkıyor. 

Eğer sizde 15 yaşındaki yaramaz sıradışı kahramanımızın macerakarına tanıklık yapmak istiyorsanız Bully: Scholarship Edition oyununu mutlaka denemelisiniz. 

Bully: Scholarship Edition Sistem Gereksinimleri
- Windows XP işletim sistemi

- 3.0 GHZ Intel Pentium 4 veya AMD Athlon 3000+ işlemci

- 1 GB RAM

- DirectX 9.0c, Shader Model 3.0 destekli Nvidia 6800, 7300 ya da ATI Radeon X1300 ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 4.7 GB boş depolama alanı

- DirectX 9 uyumlu ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretli
KATEGORİ
Macera
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,284
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?