Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Call Of Duty 2
Popüler Savaş Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Call Of Duty 2 oyununda Rusya ve  Ivan cephesinden başlayarak bir alıştırma çatışmasından sonra kendinizi yoğun bir çatışmanın içerisinde bulacaksınız. Oyunda birkaç yenilik ile tanıştıktan sonra yeni bölümlere geçiyorsunuz. Yeniliklerdeb biri göstergeleriniz oluyor. Sol alt köşedeki pusula niteliğindeki gösterge önceki oyunla birebir aynı olarak hazırlanmış. Çatışmaların en sıcak zamanlarında işinize yarayacak olan bu yeniliğin yanısıra sağlık göstergesi de yeni eklenenler arasında yer alıyor. Call Of Duty 2 oyununa devam edebilmek ve oyunun daha gerçekçi olması adına sağlık paketi ortadan kaldırılmış olarak karşımıza çıkıyor. 

Call Of Duty 2 oyununda görevler önceki oyunda olduğu gibi aynı sahnelerle hazırlanmış ancak yapımcılar bu çizgiselliği aşabilmek adına yeni bölümler yapıp görevlerin hepsini birden vererek hangisinden başlamak isteyeceğinize siz karar verebiliyorsunuz. 

FPS oyunları arasında oynayabileceğiniz örneklerinin en iyisi olmayı başaran Call Of Duty 2 oyununu sitemziden güvenli bir şekilde indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer eliniz FPS oyunlarına yatkın değilse düşmanın sizi pek zorlamamasını istiyorsanız zorluk derecesinden Easy'yi yani Kolay bölümü seçerek oyuna başlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
655.71 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,396
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.