Call of Duty: Black Ops 3 - Multiplayer Starter Pack

Call of Duty: Black Ops 3 - Multiplayer Starter Pack

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Call of Duty: Black Ops 3 Multiplayer Modu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Call of Duty: Black Ops 3 - Multiplayer Starter Pack oyununda rütbeli multiplayer maçlarına çıkarak daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Online olarak oynamak için makul fiyatlarıyla ilginizi çekebilecek multiplayer bir FPS oyunudur. İçerisinde farklı oyun modları bulunduran Call of Duty: Black Ops 3 - Multiplayer Starter Pack oyunuyüksek bir fiyatla satışa sunulmasından doayı oyun modlarının satın alınması bir hayli zor hale geliyor. Bu problemi düşünen firma piyasaya sürülmüş başarılı bir moddur. Temelde oyunun sadece rütbeli multiplayer maçlarını içeren Call of Duty: Black Ops 3 - Multiplayer Starter Pack oyun modunu oynamanıza imkan tanımaktadır. Kısıtlanmış versiyon doğal olarak olduğundan daha düşük bir fiyat etiketine sahip. Online olarak diğer oyunculara karşı oynamanızı mümkün kılmaktadır. 

Özelleştirilmiş ayarlara sahip çoklu oyuncu modu dışında tek kişilik senaryo modu da bulundurmaktadır. Profilinize taze başlangıç yapabilir, rütbesi multiplayer sunucularına kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Bu modda 55. leveli geçmeniz de mümkün. Eğer sizde Call of Duty: Black Ops 3 oyununda multiplayer oynamak istiyorsanız bu modu sitemizden indirebilirsiniz.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,472
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?