Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Call of Duty: Black Ops 3 - Multiplayer Starter Pack
Call of Duty: Black Ops 3 Multiplayer Modu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Call of Duty: Black Ops 3 - Multiplayer Starter Pack oyununda rütbeli multiplayer maçlarına çıkarak daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Online olarak oynamak için makul fiyatlarıyla ilginizi çekebilecek multiplayer bir FPS oyunudur. İçerisinde farklı oyun modları bulunduran Call of Duty: Black Ops 3 - Multiplayer Starter Pack oyunuyüksek bir fiyatla satışa sunulmasından doayı oyun modlarının satın alınması bir hayli zor hale geliyor. Bu problemi düşünen firma piyasaya sürülmüş başarılı bir moddur. Temelde oyunun sadece rütbeli multiplayer maçlarını içeren Call of Duty: Black Ops 3 - Multiplayer Starter Pack oyun modunu oynamanıza imkan tanımaktadır. Kısıtlanmış versiyon doğal olarak olduğundan daha düşük bir fiyat etiketine sahip. Online olarak diğer oyunculara karşı oynamanızı mümkün kılmaktadır. 

Özelleştirilmiş ayarlara sahip çoklu oyuncu modu dışında tek kişilik senaryo modu da bulundurmaktadır. Profilinize taze başlangıç yapabilir, rütbesi multiplayer sunucularına kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Bu modda 55. leveli geçmeniz de mümkün. Eğer sizde Call of Duty: Black Ops 3 oyununda multiplayer oynamak istiyorsanız bu modu sitemizden indirebilirsiniz.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,333
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.