Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Aksiyon Dolu FPS Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Call of Duty: Infinite Warfare oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. 2. Dünya Savaşı'nda geçen bir hikayeyi oyun severlere sunan oyun sizleri farklı çağlara kavuşturuyor. Kaliteli grafikleri benimsemiş olan oyun daha çok bilim kurgu tabanlı olup uzak bir gelecekte geçiyor. Oyunda uzaydaki kaynakları kontrol altına almanız gerekiyor.  Sonsuz savaş dinamiklerinin yer aldığı oyunda 3 bencersiz oyun modu bulunmaktadır. Oyun özellikleri ve mekaniği ile yeni bir hikayesi üzerinden vahşi bir yolculuğa başlıyoruz. 

Oyun alanında derin ve ilgi çekici çevirimiçi deneyimler bulunmaktadır. Ortak bir şekilde mücadele veren oyuncuları orjinal ve kendine özgü bi yaklaşımla titretecek olan oyun gürültülü bir anlatı hayranları daha fazla heyecanlandıracak. Zincir tabanlı hareket sistemi gibi popüler mekanikleri pek çok oynanış yeniliğiyle birleştirerek tarihteki en iyi eleştirileri almış olan oyun fizik tabanlı görselleştirmenin dışında geliştirilmiş dokular ve çok daha fazlasına sahip olduğundan dolayı çok etkileyici bir oyundur. 

FPS tarzında modern savaş konseptinden sonra seride 3. çağı başlatabiliyorsunuz. Multiplayer birçok yeni oyun yenilikleriyle, savaş geleceğini de sunmaktadır. Serinin son oyununda uzayda geçen bir hikaye ile karşı karşıyayız. Aksiyon dolu keyifli bir oyun olduğunu söylemekte mümkün. Eğer sizde bu tarzda oyunlar seviyorsanız Call of Duty: Infinite Warfare'yi denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,326
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?