Call of Duty WWII

Call of Duty WWII

Son Güncelleme: 5 yıl önce

2. Dünya Savaşı Temalı FPS Oyunu

2. Dünya Savaşı Temalı aksiyon dolu bir oyuna hazır mısınız?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış olan Call of Duty WWII oyunu efsanevi oyunun yeni versiyonudur. Advanced Warfare ve Infinite Warfare gibi Call of Duty serisinden eğer artık zevk almıyorsanız seriye tekrar döneceğiniz oyun hazır. 

Hatırlayacağınız üzere serinin bir önceki oyunları alternatif geleceğe ve uzaya giriş yapmış olup bu nedenle oyunseverlerin dikkatini çekmişti. Serinin ilk oyunları 2. Dünya Savaşı'nda geçiyor bununla birlikte modern Warfare oyunları da günümüzde geçen hikayeleri bizlere sunuyordu. Serinin 5. oyunu olan Worl at War'da ise tekrar 2. Dünya Savaşı'na dönmüştük. Bundan sonra çıkan oyunlarda hep geleceğe gitmiş olup serinin özünden uzaklaşmıştık. Call of Duty WWII oyunu, D-Day olarak isimlendirilen efsanebi Normandiya Çıkarması bölümlerinde de yer veriyor. 

Oyun içerisinde yoğun düşman ateşi altında sahile çıkıp Nazi güçleriyle çarpışıyoruz. çok oyunculu modda serinin hızlı oynanış dinamikleri birleşmiş. Call of Duty WWII'nin hikaye modunda ise dramatik sinematik sahnelerle sık sık karşılaşacağız. Sahip olduğu grafikler ile ön plana çıkan oyun PC platformuna çıkış yapmış en yüksek grafik kalitesine sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Dünya savaşı öğelerini içeren efsane bir FPS oyunu olup mutlaka Windows bilgisayarlarınızda Call of Duty WWII'yi denemenizi öneriyorum. 

Call of Duty WWII Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit or later
DirectX: Sürüm 11

Oyunu Steam üzerinden oynayabilirsiniz. Ücretsiz Hesap açma ve oyun indirme rehberi için buraya TIKLAYINIZ. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
5,219
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?