Celestial Breach

Celestial Breach

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Arkadaşlarınızla birlikte gökyüzüne açılarak savaşmaya hazır mısınız?

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış Celestial Breach oyununda aksiyon dolu anlar yaşayabilirsiniz. Kaliteli grafiklere sahip olan oyun aksiyonla birleşerek farklı bir deneyim sunuyor. Bilim kurgu temelli bir hikayeye sahip olan Celestial Breach oyununda geleceğe yolculuk ediyoruz. Bununla birlikte gelişmiş teknolojik süper savaş araçları da kullanmamız mümkün. 

Arkadaşlarınızla birlikte gökyüzüne çıkarak savaştığımız oyunda ayrıca internet üzerinden dünyanın her bir yerinden diğer oyuncularla mücadele edebiliyorsunuz. Dilerseniz bdilerseniz de Steam arkadaşlarınızla oyunu oynamanız mümkün. Ayrıca arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz. Oyunculara farklı bir savaş deneyimi sunmayı amaçlayan oyunda bölümleri tamamlamak amacıyla size verilen görevleri tamamlamanız gerekiyor.

Bununla birlikte oyuncular oyun esnasında daha dikkatli olmalı. Aynı zamanda uçağınızın ana silahlarının haricindeki 2. silahları bizi seçmemiz mümkün. Oyun içerisinde kullandığımız araçların özel yetenekleri bulunuyor. Oyuncular bu yeteneklerden faydalanarak zor savaşları daha rahat geçebiliyor. Ayrıca oyundaki görsel efektler ile etkileyici bir atmosfer yaşamamız da kaçınılmaz oluyor.

Detaylı uçak modellemelerin yer aldığı oyunda her uçak sınıfının kendine has özellikleri bulunuyor. Genel olarak başarılı bir oyun olup gökyüzüne açılmak isteyen Windows kullanıcılarının Celestial Breach oyununu denemesini öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,022
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?