Chivalry: Medieval Warfare

Chivalry: Medieval Warfare

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Orta Çağ Savaş Oyunu

Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz Chivalry: Medieval Warfare ile sizleri aksiyon dolu online bir savaş oyunu bekliyor. Orta Çağ döneminde geçen Chivalry: Medieval Warfare oyununda okların, mızrakların, gürz ve kılıçların hedefi olabildiğiniz gibi diğer oyunculara karşı iyi bir mücadele vermeniz gerekiyor. 

Köy baskınlarına katıldığınız bu oyunda o döneme özgü savaş araçları bulunuyor. Tabi bunlar donatılmış silah yerine geçmiyor fakat baltaların, okların, yayların, mızrakların ve kalkan gibi silahları kuşanarak tek başınıza dilerseniz de takım halinde diğer oyunculara savaşabiliyorsunuz. 

Kanlı bir savaş tecrübesini yaşadığınız Chivalry: Medieval Warfare oyununda yer alan farklı modlardan istediğinizi seçmekte özgürsünüz. Belli bir bölgenin kontrolünü devr aldığınız Chivalry: Medieval Warfare oyununda bu bölgeleri elinizde tutmak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Oyunu offline modda tek başınıza oynadığınız gibi alıştırma yaparak oynamanız da mümkün. 

Sonuç olarak Chivalry: Medieval Warfare oyunu popüler Counter Strike oyununun Orta Çağ'da geçen haline benziyor. Ortalama bir grafik kalitesine sahip olan Chivalry: Medieval Warfare oyununu denemenizi öneririm. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,034
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?