Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

ClickIVO

reklam

Basit Çeviri Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Hızlı bir şekilde çeviri işlemini gerçekleştirmenize imkan sağlayan ClickIVO programını kullanırken tuş ve fare kombinasyonlarından faydalanıyorsunuz. Tuş ve fare kombinasyonlarına basıp otomatik olarak çeviri yapmanız mümkün. 

Kullanım açısından kolay olan başarılı bir sözlük programı olup hemen hemen tüm dilleri bünyesinde barındırıyor. 

İnternet bağlantınızın olmadığı durumlarda bile kullanabileceğiniz ClickIVO programı tüm Windows uygulamaları ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Tek tıklama ile kolay kullanım sunan program telaffuz imkanı da sağlıyor. Kopyala yapıştır işlemine gerek kalmadan işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ClickIVO programında çevirmek istediğiniz yazının üzerine tıklamanız yeterli. İstediğiniz dilde çevirisini kolay bir şekilde elde edebilirsiniz. Ofis uygulamaları, mesajlaşma uygulamaları, web tarayıcıları gibi uygulamalar ile uyumlu olarak çalışan program aynı zamanda sesli olarak çeviri imkanı da sunuyor. 

80'den fazla dil desteği sunan program uzun metinler arasında çeviri yapmanıza imkan sağlıyor. Eğer sizde bu seviyede bir çeviri programına ihtiyaç duyuyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde ClickIVO programını indirerek çeviri kolaylığına ulaşabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0.1
BOYUT
10.23 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
2,420
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.