Coffin Dodgers

Coffin Dodgers

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Aksiyon ve Eğlence Dolu Yarış Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğiniz Coffin Dodgers oyununda ihtiyarların tabuttan kaçış mücadelesine yardımcı olurken aksiyon dolu anlar yaşayabiliyorsunuz. Oyun içerisinde yüksek hızı ve patlamaları birleştiren bir yapıya sahip olan civcivli aksiyon sahnelerini yaşamanıza imkan sağlayan oyun yarış yapısı bulunduruyor. 

Oyunculara ilginç bir yarış tecrübesi sunan bir motor yarışı oyunu olup kahamanlarınız emekliliklerini sakin bir köyde geçirdiği vakitte ihtiyaların macerası başlıyor. 

Azrail onları ziyarete geldiğinde başlayan bu macerada ihtiyarlar fazlasıyla inatçı. Ve ruhlarını vermeye de hiç niyetli değil. Tabuta girmemek için scooter tarzı motorlara atlayıp yola çıkan ihtiyarlar için yarış tam anlamıyla başlıyor. 

Jet motorlarıyla, silahlarla ve roketlerle donatılan oyunda bir yandan zombilere savaşırken diğer taraftan arkadaşlarını yarış dışı bırakarak kendilerini kurtarmaya çalışan ihtiyarların sadece birtanesi hayatta kalacak. Oyunda ihtiyarlardan birini seçip oyuna başlayabildiğiniz gibi kişiselleştirebilme ve motoru güçlendirme imkanı da bulunuyor. 

Aynı zamanda çok oyunculu modu sayesinde diğer oyuncularla yarışabilirsiniz. Aynı bilgisayarda 4 oyuncuya kadar birlikte oynamanız da mümkün. Eğer sizde aksiyon dolu bir yarış oynamak istiyorsanız Coffin Dodgers'ı deneyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,345
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?