COLINA: Legacy

COLINA: Legacy

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Macera Tabanlı Korku Oyunu

Eski bir ev içinde karanlıkta yolumuzu bulmak için mücadele ettiğimiz COLINA: Legacy oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. İçinde bulunan bulmacalar ile ilerlemeye çalışacak ve ürtertici atmosferine rağmen oyunu tamamlamanız gerekecek.. 

Başarılı bir yapıya sahip olan COLINA: Legacy oyununda karanlığın hakim olduğu bir atmosferle karşı karşıya kalıyoruz. Oyun içerisinde yer alan Alex adındaki kahramanımızın başına gelen olayların konu aldığını görüyoruz. İlk başladığımız anda karşımızda terk edilmiş karanlıklara boğulmuş bie ev görüyoruz.

Ancak her ne kadar bu ev ıssız görünse de Alex kendisini sürekli karanlığın içinden birşeylerin izlediğini dile getiriyor. Tüm bunlar üzerine Alex onu orda izleyen şeyin ne olduğunu nereden geldiğini merak ederek macerasına başlıyor. Sürekli olarak birşeylerin hareket ettiğini zanneden Alex'in girdiği bu ürpertici ev yıllar öncesinde büyükannesine aitmiş.

Oyunda evin sırrını çözmeye çalışan Alex'e yardım ederek ardından evden kaçmasına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Grafikleri için pek birşey söylememiz mümkün değil. Korku oyunu olduğu için karanlık bir ortam bizleri bekliyor. Oyunun genel olarak atmosferi etkileyici olduğundan COLINA: Legacy oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

COLINA: Legacy Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windowns 7 or higher 
İşlemci: Intel Inside Core i3 or AMD equivalent 
Bellek: 4 GB RAM 
Ekran Kartı: 2GB VRAM (nVidia GeForce GTX 750ti veya AMD eşdeğeri) ile DirectX 11 özellikli grafik işlemcisi 
DirectX: Sürüm 11 
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Macera
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,158
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?