Conan Exiles

Conan Exiles

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Açık Dünya Tabanlı Hayatta Kalma Oyunu

Acımasız dünyada ne kadar kalabileceğinizi öğrenmek istiyor musunuz?

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış Conan Exiles oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Tek kişilik oyun tecrübesi sunan oyun hemde MMORPG oyunu gibi online olarak oynanabilen bir hayatta kalma oyunudur. 

Barbar Conan'ın acımasız dünyasına konuk olduğumuz oyunda sürgüne gönderilmiş aç susuz bırakılmış bir kahramanın yerine geçip ilerliyoruz. Oyunda barbar kabilelerinin arasında kendimize bir yer bulmaya çalıştığımız Conan Exiles oyununda sadece güçlüler hayatta kalabiliyor. Bu nedenle büyük bir mücadele vermeniz gerekiyor. 

Düşmanlarınızı korkutun!
Su bulmak için savaşacağınız bu oyunde kendinize bir sığına inşa etmeniz ve etrafınızı kontrol altına almanız gerekiyor. Oyuna başladığımız zaman hiç birşeyimiz yok. Zayıfların ezildiği bir dünya içinde yiyecek ve su bulmak için savaşacağımız zamanlar bile oluyor. Ancak geniş haritalara kavuşmak bizim elimizde. 

Tehlikeli canavarlar!
Oyunda silah ve araç olmadan hayatımıza sıfırdan başlıyoruz. Elbette bu kolay değil. Açlık ve susuzluğun yanısıra kana susamış yamyamlar ile yahut bununla birlikte tehlikeli canavarlarla karşılaşmamız an meselesi. Oyun aslında temel olarak Conan dünyasında geçen bir Minecraft oyunudur. Oyunda aç kalmamak için avlıyor, su bulmak için mücadele ediyoruz. 

Kendi silahlarınızı yapın!
Oyunda sadece sığınacağımız bir yer değil kendi silahlarımızı da inşa etmemiz gerekiyor. Bu işi yapabilmekte çok kolay değil. Bu nedenle bol bol kaynak toplamanız gerekiyor. Grafikleri bakımından orta düzey olup etkileyici bir atmosfer sunuyor. Eğer sizde hayatta kalma mücadelesi vermek istiyorsanız Conan Exiles'ı hemen indirebilirsiniz.

Conan Exiles Sistem Gereksinimleri

 64 Bit işletim sistemi (Windows 7 ve üst versiyonları)

- 4 Çekirdekli Intel i5 veya AMD işlemci

- 4 GB RAM

- 2 GB Nvidia GeForce GTX 560 veya eşdeğer özelliklere sahip AMD ekran kartı

- DirectX 11

- 35 GB boş depolama alanı

- DirectX 11

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Seçimsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,440
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?