Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Counter-Strike Global Offensive
Yeni Counter Strike Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Dünyanın en popüler ve en prestijli oyun yapımcılarından biri olmayı başaran Valve'nin efsaneleşen oyunu olan Counter Strike'ın yeni oyunu çıkışını yaptı. 

2000'li yılların başından bu yana gerek internet kafelerde, gerekse evinizde oynadığınız oynamaktan vazgeçemediğiniz Counter Strike oyunu bizlere yenilenmiş görselleri ile karşımıza çıkıyor. Efsaneleşen oyunun yeni oyunu yenilenmiş grafiklere sahip olmasının yanısıra oynayış bakımından da değişiklikler gösteriyor. 

Çılgınlığı ve nostaljiyi bir arada sunan Counter-Strike Global Offensive oyunu sadece bilgisayar platformunda değil ayrıca diğer oyun konsollarında da kullanıcılarıyla buluştu. 

Önemli platformlarda yerini alan oyun multiplayer yani çok oyunculu mod ile geliyor. Herhangi bir senaryo modu bulunmayan oyunda etkileyici sesler sizlere eşlik diyor. 

Oyuna girdiğiniz andan itibaren Counter Strike'ın yeni oyununda sizleri klasik menü karşılıyor. Eski versiyon oyunlarında olduğu gibi yeni verisyonunda da basit düzeninden vazgeçmemiş. Bol aksiyonun yer aldığı oyunda sizleri mükemmel görsel ve fiziksel detaylar da yerini almış sizleri bekliyor. İnceleme yaptığım anda ise özellikle fiziksel unsurlar yer alıyor. Grafik adına oldukça iyi bir şekilde karşımıza çıkan oyunda bazı animasyonları beğenmediğimi söylemem gerek. Yine aşırı bağımlılık yaptıracak olan bu oyunda bazı karakterlerde hoş olmayan şeyler olsa da Counter Strike klasiği için bunu sineye çekebiliriz. 

Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows® 7/Vista/XP
İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
Bellek: 1GB XP / 2GB Vista
Sabit Disk Boş Alan: At least 7.6GB of Space
Ekran Kartı: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0

Ülkemizde yaygın olan Counter Strike oyunun yeni versiyonu olan Counter-Strike Global Offensive oyununu sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
11,647
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.