Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Cry of Fear

reklam

Korku Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Daha önce Half Life 2 mod olarak karşımıza çıkan Cry of Fear artık başlı başına bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Steam üzerinden ücretsiz olarak bilgisayarınıza yükleyebileceğiniz Cry of Fear oyunu korku türünde oyunseverlerin dikkatini fazlasıyla çekiyor. 
 
Simon isimli bir karakterimiz var ve bu karakterimizin hikayesini bize anlatan Cry of Fear beş karakterin trafik kazası geçirmesi sonucunda hikayeye geri adım atıp bu kazanın ardında yaşananları araştırmaya karar veriyor. Kaza sonrasında bazı şeylerin farklılaştığını anlayan Simon, karanlığın iyice yaygınlaştığı ve yaratıkların kol gezdiği bir ortamda sağ kalma çabası vermeye devam ediyor. 
 
Grafik açısından oldukça başarılı olan Cry of Fear oyunu her ne kadar Half life 2'nin kullandığı Source grafik motoru yaşlanmaya başlasa da Cry of Fear şaşırtıcı derecede iyi gözüken bir oyun olduğunu söylemek ise mümkün. Korku oyunu seven kişilerin denemesi gereken bir oyun olduğunu da söylemek mümkün. Yek yapmanız gereken şey oyunu indirdikten sonra ışıkları kapatıp kendinizi o havaya hızlandırmak.. Atmosferine erken katılacağınızı düşündüğüm Cry of Fear oyununu sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,909
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.