Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Dark Era
Farklı MMORPG Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınız üzerinde oynayabilmeniz için hazırlanan Dark Era oyunu üç boyutlu animasyon ve efektler içermektedir.  Harita çeşitli bakımından ne konu bakımından oldukça farklı olan uyum son zamanlarda dikkatinizi çekecek en iyi oyunlardan biri olabilir. Arayüzünde bulunan devasa ikonlar dışında oldukça kaliteli grafiklere sahip olan çeşitli aksiyon öğelerini  bulunduran Dark Era oyunu farklılık arayanların hoşuna gidecektir. 

İçerisinde üç farklı sınıf bulunduran oyun savaşçı, suikastçı ve büyücü kombinasyonlarından oluşuyor. Eğer ki oyun içerisinde üçten fazla sınıf seçeneği bulundursaydılar oyun gerçekten çok iyi bir çıkış sağlayabilirdi.

Her oyun gibi bu oyunda da yetenekleriniz gittikçe iyileşiyor aklınıza gelebilecek eşya ve silah güçlendirmeleri dışında puan birikiminize  göre daha güçlü hale gelebiliyorsunuz. Aynı zamanda evcil hayvanınızı da  sizinle birlikte geliştirerek savaşlarda size yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz.  Siz ne kadar güçlü olursanız evcil hayvanınız de aynı şekilde ölümcül bir hayvana dönüşüyor. Eğer siz de son zamanların en farklı oyununu oynamak istiyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde ufak boyuttaki dosyayı indirip maceranınıza oturduğumuz yerden başlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
4.0
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,956
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.