Dawn of Steel

Dawn of Steel

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Robot Savaşları Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Dawn of Steel ile sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Ücretsiz olarak sunulan kaliteli grafiklere sahip oyun iyi bir strateji içeriyor. Yakın gelecekte geçen robotların başrolde olduğu oyunları seven kullanıcıların mutlaka denemesi gerekiyor. Oyun içerisindeki amacınız gezegenin tek enerji kaynağı Plasma'yı almanız gerekiyor. Herkes bu kaynağın peşinde olduğu için işiniz haliyle zorlaşıyor. 

Oyunda kaynakları ele geçirmek isteyen düşmanlara karşı da gelmeniz gerekiyor öte yandan üssünüzü geçilmez yapmaya çalıştığınız Dawn of Steel oyununda robotlarınızı sürekli olarak geliştirmeniz gerekiyor. Silahları değiştirebildiğiniz gibi robotları da yenileyebiliyorsunuz. 

Saldırılar için kullanabileceğiniz çok sayıda robot bulunuyor. Savunma noktalarında bu robotları kullanarak oyunda galip gelmeniz gerekiyor. Robotlardan oluşan güçlü bir ordu kurduğunuz Dawn of Steel oyunu sisteminizde fazla yer kaplamıyor. İlerlemeli bir yapıya sahip olan Dawn of Steel oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Seçimsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,533
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?