Dead Inside

Dead Inside indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Hayatta Kalma Macera Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış keyifli bir zombi oyununa ne dersiniz?

Online bir altyapıya sahip olan hayatta kalma oyunu ile tam anlamıyla post apokaliptik bir dünyaya tanıklık ediyoruz. Temel olarak zombi salgını sonrasını konu alan oyunda medeniyet adeta çöküyr ve zombiler bununla birlikte her yer istila etmeye başlıyor. Bu sebeple insanlar sığınaklara yerleşmek zorunda. Genel olarak hayatta kalmaya çalışan bir kahramanın yerine geçtiğimiz oyunda tehlikeli dolu dünyayı keşfederek hayatta kalmanızı sağlayacak olan kaynakları bulmak için mücadele ediyoruz.

Dead Inside oyununda zombilerin dışında ayrıca başka etkenlere de dikkat etmemiz gerekiyor. Bununla birlikte açlık, susuzluk ve sağlık gibi durumları dikkate almamız lazım. Oyunda bu 3 öğeyi gösteren durum barları karşımıza belirecektir. buna göre susuzluğmuz azalınca açlığımız bu durumu takip ediyor. Uzun bir süre yemeksiz kalınca da sağlık durumu arkasından takip ediyor. Eğer zamanında yiyecek ve içecek bulmayı başaramazsak sağlığımızda düşecektir. 

Terk edilmiş olan evleri keşfedip geride kalmış olan yiyecekleri ve içecekleri yağmalamanız da mümkün. Dolayısıyla bununla birlikte kendi dilahlarınızı inşa ederek doğadaki hayvanlara avlayarak hayatta kalma mücadelesi de verebilirsiniz. Oyuncular Dead Inside oyununda birbirine saldırma işini gerçekleştirerek kaynaklarını yağmalama peşine düşebiliyor. Bu nedenle çok dikkatli bir şekilde ilerlemeniz gerekiyor.

Grafik kalitesi ortalama seviyede olan Dead Inside oyunu FPS kamera açısıyla oynanmaktadır. Eğer sizde bu tarz oyunlardan keyif alıyorsanız mutlaka Dead Inside'yı denemelisiniz.

Dead Inside Sistem Gereksinimleri

- Windows 7 işletim sistemi

- i5 işlemci

- 4 GB RAM

- 2 GB video belleğe sahip ekran kartı

- 5 GB boş depolama alanı

- DirectX 10

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,250
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?