Dead Rising 4

Dead Rising 4

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Zombi Avlama Aksiyon Oyunu

Açık dünya tabanlı aksiyon dolu bir oyuna ne dersiniz?

Serinin bir önceki oyunu gibi zombi temalı olan oyunda aksiyonun dozu biran olsun azalmıyor. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış olan Dead Rising 4 oyununda Frank West geri dönüyor. Dead Rising 3 oyununa bağlı olarak 1 yıl sonrasında geçen oyunda kahramanımız fotoğrafçılıkla ilgilenen Frank West yeni bir zombi salgınıyla karşı karşıya kalıyor. 

Oyunda zaman zaman yaratıcılığınızı konuşturmanız gerekiyor. Zombileri şuursuzca parçalamaya çalıştığımız Dead Rising 4 oyununda oyunculara uçuk silah seçenekleri sunuluyor. Bu sayede daha keyifli bir oyun deneyimi de kaçınılmaz oluyor. Zombi katliamlarının yaşandığı oyunda geri sayım sistemi bulunmuyor.

Serinin daha önceki oyununda geri sayım sistemi yer alıyordu bu nedenle zombi katliamlarının keyfini tam olarak çıkaramıyorduk. Elinizdeki silahlarla zombileri yok etmeye çalışıyor yahut dilerseniz zombilere karşı elektrikli testereler, dev balyozlar, dinamit fırlatan arbaletler ve diğer tehlikeli patlayıcı seçenekleri bulunuyor. 

Serinin bu oyununda dikkatimizi çeken önemli bir yenilik ise co-op multiplayer oyun modu olup oyunun senaryo modunda arkadaşlarınızla birlikte oynamanız ne yazık ki mümkün değil. Bu durum arkadaşlarıyla oyun oynamayı sevenler için üzücü. Etkileyici ses ve kaliteli grafikleri ile Dead Rising 4 oyunu denenmeye değer. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,729
HEMEN İNDİR (1.4 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?