DED

DED

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Ücretsiz Aksiyon Oyunu

Şehirdeki çetelerle ve mafyalarla savaşmaya hazır mısınız?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış DED oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. 90'lı yıllarda bilgisayarınızın DOS platformunda oynadığınız klasik 2 boyutlu bir oyun olup aksiyon oyunlarını özleyenlerin hoşuna gideceğini düşünüyorum. 

Ücretsiz olarak sunulan oyunda 2. Dünya Savaşı kahramanının hikayesi konu alınıyor. Bununla birlikte çeteler ve mafyalar tarafından kontrol edilen adaletin yok olduğu bir şehre konuk olduğumuz DED oyununda yaşlı kahramanımıza çatanların görüntüsünün altında bir kaplan yatıyor. Kahramanımızın yaşlı görünümünde yatan kaplan savaş esnasında silahlarla kuşanıyoruz. Kahramanımızı yönetirken ekranda yatay olarak ilerliyoruz.

Düşmanlarımız tehlikeli silahlar ile üstümüze gelmeye çalışıyor bunun yanısıra yakın mesafede etkili silahlarla saldırabiliyorlar. Bu sebeple son derece dikkatli olmamız gerekiyor. Ya taktik uygulayacaksınız yada vura vura ilerlemeye çalışacaksınız. 

Her oyunda alışageldi bölüm sonu canavarları bu oyunda da yer alıyor. Düşük sistem gereksinimlerine sahip olduğu için hızlı bir şekilde oynamanız gerekiyor. Genel olarak başarılı bir oyun olup Windows bilgisayarınızda DED'i denemenizi öneriyorum. 

DED Sistem Gereksinimleri
- Windows 7 işletim sistemi

- 800 MHz işlemci

- 512 MB RAM

- 256 MB video belleğe ve OpenGL 2.1 ve WebGL desteğine sahip ekran kartı

- 113 MB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,733
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?