Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Delta Force: Black Hawk Down

reklam

Popüler Aksiyon Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Single player modunda görev olarak deneme sürümünde senaryo bulunduran Delta Force: Black Hawk Down oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Diplomatic İmmunity adındaki senaryonun yanısıra multiplayer olarak ise Team Capture The Flag modu için yeni bir harita bulunduran oyun yüksek boyutuna rağmen indirilmeye değecek bir demo olduğunu söylemek mümkün. 

Yüzbinlerce hayranı olan oyun first-person shooter olarak karşımıza çıkıyor. Kaliteli grafiklerin yer aldığı oyun Delta serisinin 6. oyunucudur. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Delta Force serisinin 6. oyunu olarak hayata geçen oyunda oyunculu ile bir asker olarak başlıyorsunuz.
 
Oynayış bakımından oldukça iyi olan oyun farklı silah türleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Düşman ile alışık olduğunuz şekilde mücadele ediyorsunuz. Genellikle arazi kesimlerinde geçen oyunda mücadele teknikleri ve misyon çoğunluğu dikkatlerden kaçmayan önemli br unsur. Esirleri alarak rehineleri kurtarmak için konvoy koruma içermektedir. 

Dilerseniz oyunu tek oyunculu yada çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz. Eğer sizde aksiyonun doruklarına çıkmak istiyorsanız Delta Force: Black Hawk Down oyununu sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
132.32 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,373
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.