Dirty Bomb

Dirty Bomb

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Ücretsiz Online FPS Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayar kullanıcıları için geliştirilmiş olan Dirty Bomb oyununda refleksleriniz fazlasıyla önemli olup nişan alma yeteneklerinizi online arenalarda sergilemeniz gerekiyor. Eğer oyun içerisinde yeteneklerinizi diğer oyunculara karşı sergilemek ve takımlar halinde karşılaşmalara çıkmak istiyorsanız hoşunuza gidebilecek online bir savaş oyunu. 

Ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip oynayabileceğiniz başarılı bir FPS oyunu olup Dirty Bomb'da insanoğunun kendi elinden çıkan bir nükleer felaket sonrasında çıkan harabeye dönüş bir dünyaya konuk olmanız gerekiyor. İngiltere'nin başkenti Londra'nn post - apokaliptik bir çöplüğe döndüğüne tanık oluyorsunuz. 

Oyun içerisinde bilinen kanunlar ve toplum düzeni yok olmuş olup bu nedenle kim daha güçlüyse onun düzeni geçiyor. Paralı askerler de bu esnada önemli bir rol oynuyor. Oyuna dahil olup sözleşmelerinizin gerektirdiği görevleri yerine getirmek amacıyla diğer paralı askerlerle savaşıyorsunuz. 

Farklı modlar yer almasının yanısıra yüksek kalitede grafikleriyle sizleri keyifli bir oyun deneyimi bekliyor. Eğer sizde online FPS oyunlarını seviyorsanız Dirty Bomb'u denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,931
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?