Dolguth

Dolguth

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

2 Boyutlu Eğlenceli Robot Savaşları

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabileceğiniz Dolguth oyunu 2 boyutlu olarak sunulmaktadır. Her ne kadar 2 boyutlu grafik bulundursa da kaliteli içerikle sunuyor. Eğlenceli bir savaş oyunu olduğundan dolayı Dolguth oyunundan aksiyon beklemeyin. Arkadalarınızla oynayabileceğiniz Dolguth oyununda aynı bilgisayar yada ağ üzerinden bağlantı kurabiliyorsunuz. 

Oyunculara karşı yeteneklerinizi sergilemeniz gereken Dolguth oyunu mizahi bir yapıya sahip olduğundan dolayıe eğlence dorukta olacak. Bütün oyuncuları yok etmeniz gereken Dolguth oyununda ayakta kalmayı başarmanız gerekiyor. İyi bir savaş robotu olmak bunları gerektiriyor. 

Savaş robotlarıyla yakın dövüş yeteneklerinizi de zaman zaman sergiliyorsunuz. 6 mermi taşıyan bir topa sahip olabileceğiniz gibi yakın dövüş silahlarına da sahip oluyorsunuz. Aynı zamanda savaş robotları olarak kullanan pilotlar EMP adlı savaş robotlarını geçici olarak sersemletmenin yanında etkisiz hale getiren silahlar taşımakta. Dolguth oyununu oynamak için gamepad yada en az 2 tane joystick'e ihtiyacınız var. Eğer sizde robotların eğlenceli savaşında yer almak istiyorsanız Dolguth'u hemen sitemizden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,297
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?