Dont Chat With Strangers

Dont Chat With Strangers

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Retro Korku Hayatta Kalma Macera Oyunu

Don`t Chat With Strangers, oyununda sıradışı bulmacaları çözerek ilerlemeye çalışıyoruz. Korku dolu anlar yaşayabileceğimiz oyun ilginç bir hikayeye sahip. Sürükleyici anlar yaşayabileceğiniz Don`t Chat With Strangers oyunu retro tarzda görsel stile sahiptir.

Oyunda ana kahramanımız gece odasında uyku haliydeyken bir anda gece yarısı olduğunda ortam tamamen sessizken kahramanımız bilgisayarından gelen bir sesle ayaklanıyor. Bununla birlikte kahramanımız bilgisayarınızda açılmış olan sohbet penceresinde daha önceden hiç görmediği bir kızın kendisine yazmış olduğu mesajla karşılaşıyor. Ardından kahramanımız hayatının tehlikede olduğunu anlıyor. Mücadelemiz hayatta kalmak için.

Gizemli kızın bize anlattıklarıyla neler olduğunu anlamaya çalıştığımız bu oyunda herşey bir odada geçiyor. Gizemli kız ile sohbet esnasında farklı seçeneklerden birini seçip ilerlemeye çalışıyoruz. Oyunun hikayesinin nasıl ilerleyeceğini zaman zaman kendimiz seçebiliyor. Windows bilgisayarımızın üzerinde sohbet yapmanın dışında çeşitli oyunlar da oynayabiliyoruz.

Point & click macera oyunlarında olduğu gibi Don`t Chat With Strangers oyununda da farklı eylemler gerçekleştiriyoruz. Oyunu tamamlayabilmek için kafamızı biraz yormamız gerekiyor. Eğer sizde hayatta kalma oyunlarından keyif alıyorsanız mutlaka Don`t Chat With Strangers'ı denemelisiniz. 

Don`t Chat With Strangers Sistem Gereksinimleri
- Windows XP işletim sistemi

- 2.5 GHz işlemci

- 2 GB RAM

- OpenGL destekli dahili ekran kartı

- 150 MB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretli
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
957
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?