Dota 2

Dota 2

Son Güncelleme: 5 yıl önce

MOBA Türünde Aksiyon Oyunu

Çok oyunculu savaş arenasına katılmaya ne dersiniz? 

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Dota 2 oyunu bildiğiniz üzere MOBA türünde League of Legends gibi oyunlara kafa tutan başarılı bir savaş oyunudur. 
Dota'nın başarısından sonra Dota 2'nin boy gösterdiğini görüyoruz. Gerçek zamanlı başarılı bir strateji oyunu olup ödüllü turnuvalara konu olmuş olan oyun benzer oyunlarının çıkmasında öncü olmuştur. 

Tamamen ücretsiz olarak Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz Dota 2 oyununda dilerseniz internet üzerinden diğer oyuncularla PvP karşılaşmaları yapabilirsiniz. Oyunda kahramanlarımız 1. seviyeden oyuna başlayarak ilerliyor. Oyun içerisinde başarı kazandıça tecrübe puanımız arttıkça kendimizi geliştirebiliyoruz. 

Dota 2'de 25. seviyeye kadar yükselttiğimiz kahramanlarla savaş alanı üzerinde hakimiyet kurarak güçlendirebiliyoruz. Aynı zamanda oyun içerisinde yok ettiğimiz düşmanlardan para kazanıyoruz. Bu kazandığımız paralar ile daha başarılı olmamız mümkün. Bu paralar ile daha güçlü silahlar, eşyalar ve büyülü zırhlar satın alabiliriz. 

Stratejik bir yapıya sahip aksiyonun hiç hız kesmediği oyun kaliteli grafiklerle donatılmış olup etkileyici sesler bulundurmaktadır. Bu sayede oyundan tam anlamıyla keyif alabiliyoruz. Valve tarafından dağıtımı yapılan oyun yapım kalitesinden ziyade  özüne bağlımlılığı konusunda ön plana çıkıyor. 

Dota 2 Nasıl Oynanır?
Çok oyunculu çevirimiçi savaş arenasına konuk olduğumuz oyunda 5'er kişilik takımlar halinde savaşıyoruz. Her oyuncunun kendine has özellikleri bulunuyor. Oyunda her karakterin kendine has özellikleri bulunmaktadır. Oyunda ilerledikçe daha iyi hale gelmemiz mümkün oluyor. Savaşları kazanarak oyun içerisinde başarılı olduğumuzu kanıtlamamız gerekiyor. Düşman yapıtlarını yok ederek yaratıkları öldürerek daha iyi yerlere gelmemiz gerekiyor. Eğer sizde aksiyon oyunlarından keyif alıyorsanız platformunda başarılı olan Dota 2'yi mutlaka denemelisiniz. 

Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri
İşlemci: Dual core Intel or AMD at 2.8 GHz 
Bellek: 4 GB RAM 
Ekran Kartı: nVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600 
DirectX: Sürüm 9.0c 
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı 
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan 
Ses Kartı: DirectX Compatible

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,386
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?