Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

DroidCam
Android Telefonu Kablosuz Web Kamerası Yapma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

DroidCam programını bilgisayarınızda kullanarak Android akıllı telefonunuzun kamerasını web kamerasına çevirebilirsiniz. 

Android işletim sistemli telefonlar için hazırlanmış olan DroidCam uygulaması tek başına çalışmıyor. Bu nedenle Windows programını da yüklemeniz gerekiyor. Android telefonunuzu sorunsuz bir şekilde web kamerasına çevirmeye olanak sağlayan DroidCam programı ile kablosuz internet yada USB kablo aracılığıyla web kamerası oluşturabilirsiniz. 

Eğer bir web kamerasına ihtiyacınız varsa ve android cihazınız varsa kamera almanıza gerek yok. Çevirimiçi sohbetinizde kullanabileceğiniz DroidCam programı sayesinde Android cihazınızın kamerasından faydalanabiliyorsunuz. Küçük bir uygulama olup hem mikrofon hemde kamera görevini üstleniyor. Android telefonunuzu webcam ve mikrofon olarak kullanmanıza imkan sağlayan DroidCam programının kullanımı ise oldukça basit. 

Dilerseniz bağlantıyı USB kablo yardımıyla yapın, dilerseniz de internet bağlantısı aracılığıyla işleminizi kablosuz olarak gerçekleştirin. DroidCam ile bağlantı için dört seçeneğiniz bulunuyor. 

Android cihazınızda da uygulamanın yüklü olması gerekmektedir. Dilerseniz buradan indirebilirsiniz. 

WiFi ile Bağlanma
USB kablosu kullanarak bağlama
WiFi üzerinden PC sunucusu oluşturma
Bluetooth üzerinden PC sunucusu oluşturma

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
4.1
BOYUT
1.04 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,402
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.