Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour

Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Klasik Yenilenmiş FPS Oyunu

Geçmişten günümüze tam 20 yıl önce yayınlanmış olan Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour oyununun 20. yıl şerefine elden geçirilmiş ve yenilenmiş yeni versiyonudur. 

İlk olarak 1996 yılında çıkışını tamamlayan Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour oyununu bilgisayarımızın DOS platformunda oynayabiliyorduk. İlk 3 boyutlu FPS oyunlarının arasında yer alan Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour oyunu Duke Nukem dünyayı istila etmeyi başarmış olan uzaylıları evire çevire pataklyor. Buda patronun kim olduğunu gösteriyordu.

Bizlere unutulmaz anlar bırakan Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour oyunu günümüzde kullanılan bilgisayarlarla uyumlu hale getirildi. Temel olarak orjinal oyundaki grafikleri koruyan Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour oyununda bütün bölümler bir araya getiriliyor. Eski versiyonuna ilave olarak 8 yeni bölümün eklendiği oyunda True3D Rendering adındaki teknoloji bulunuyor. Bu teknoloji oyunun orjinal grafiklerine sadık kalarak pürüzleri gideriyor.

Detay seviyesini arttırarak koruyan cihaz tüm bunların yanında yüksek kare hızlarıyla da oynanabiliyor. Orjinal oyunu tasarlayan birçok kişinin bir araya gelerek yeni versiyonunu hazırladığı Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour, oyununda sizleri keyifli bir oyun deneyimi bekliyor. Eğer sizde bu tarz oyunları seviyorsanız günümüz teknolojisiyle gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretli
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,557
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?