Dungeon Gems

Dungeon Gems

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows 8 için Ejderhalı Bulmaca Oyunu

Windows bilgisayarlarınızda ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz Dungeon Gems ile sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Zindarnlarda yaşayan ejderlere karşı korkusuz bir savaş açtığınız Dungeon Gems oyunu Türkçe olarak sunulmaktadır. Windows platformunda karşımıza çıkan oyun Gameloft tarafından sunulmaktadır. 

Çoklu oyuncu desteği ile başarılı bir strateji oyunu olup rol yapma öğelerini harmanlamaktadır. Zindanlara giriş yaptığınız Dungeon Gems oyununda bir tane bile ejderha bırakmamanız gerekiyor. Ejderhaları yok etmeniz gereken Dungeon Gems oyununda birbirinden güçlü ve devasa ejderlerle başa çıkmakta öyle sanıldığı kadar kolay değil. Bu yüzden iyi bir mücadele vermeniz gerekiyor. 

Savaş açmanız için aynı renkteki runikleri eşleştirmeniz yeterli. Her eşleştirme sonunda savaşçımız saldırısını gerçekleştirmiş oluyor. Daha etkili saldırılar gerçekleştirebilmek için farklı renkteki runikleri bağlamanız gerekiyor. Eğer sizde başarılı bir ejderha savaş oyunu oynamak istiyorsanız Dungeon Gems'i denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,231
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?