Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

edjing
Windows 8 için DJ Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Windows 8 cihazlar için büyük bir müzik karıştırma uygulaması.. Windows 8 bilgisayarınızda kullanabileceğiniz edjing uygulaması ile müziklerinizi karıştırarak onların mix halini oluşturabilirsiniz. edjing uygulamasını Windows 8 ve üst versiyonu bilgisayarınızda kullanarak müzik dosyalarınızı karıştırabilirsiniz. 

Şık kullanıcı arayüzü ile dikkat çeken edjing uygulaması Deezer'da ve SoundCloud müzik karıştırmak için çarpıcı yeteneklere sahiptir. Müzik severlerin seveceğine inandığım edjing uygulamasını denemenizi öneriyorum. Amatör ve profesyonel DJ'ler için özel olarak tasarlanmış olan edjing uygulaması ödüllü bir hizmettir. Artık kendi mixlerinizi kendiniz Windows 8 bilgisayarınızda yapabileceksiniz. 

Windows 8 işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilediğiniz edjing uygulaması ile müziklerinize mix yapabilirsiniz. 

Windows 8 bilgisayarınızdaki müzikleri karıştırmak için mükemmel bir uygulamadır. Bir mikser ve iki turntablenin yanısıra pek çok etkileri vardır. DJ'ler için mükemmel bir uygulama olarak görünüyor. Mikser arayüzü ile gerçek bir karıştırma konsolunu andırmaktadır. Sonuç oldukça tatmin edici olup telefon ve tabletinizin ekranına rağmen iyi çalışmaktadır. Her yerde müzik ve her yerde mix yapmak için taşınabilir bir versiyondur. Windows 8 bilgisayarınızda kullanabileceğiniz sosyal bir DJ uygulamasıdır. 

Windows 8 bilgisayarınızda kullandığınız edjing uygulaması ile hazırlamış olduğunuz mixleri Deezer yada SoundCloud üzerinden hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Wi-Fi üzerinden bağlı değilseniz veri kullanımına dikkat etmelisiniz. Şarkı ekleme butonlarından kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.1.0
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,938
GELİŞTİRİCİ
DJiT
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.