eIMAGE Recovery

eIMAGE Recovery

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Silinen Medya Dosyalarını Kurtarma Programı

eIMAGE Recovery programı sayesinde profesyonel olarak silinen yada bozuk olan medya dosyalarını geri getirebilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz eIMAGE Recovery programı sayesinde fotoğraflarınızı, filmlerinizi ve ses dosyalarınızı geri getirebilirsiniz. Profesyonel kurtarma gerçekleştirebilen eIMAGE Recovery programı bellek, kart, flash cihazlar, MMD, XD ve MicroDrive gibi cihazlarda bulunan verileri kurtarmaktadır. 

Kullanıcı arayüzü basit olan eIMAGE Recovery programıyla kolay bir şekilde tarama yapabilirsiniz. Program buna ek olarak standart yada özel hafıza kartı boyutunu yapılandırmanıza imkan sağlamaktadır. 

Dijital fotoğraf kurtarma aracı olup profesyonel arayüzü ile akıllı araçlar sunmaktadır. Bozuk silinmiş yada hasar kayıp görüntüleri kurtarmak için yardımcı olmaktadır. 

eIMAGE Recovery programının kurtarabilecei dosya türleri arasında BMP, GIF, JPG, JPEG, PNG, TIF, TIFF Canon Raw File (CRW, CR2)  Fuji Raw File (RAF)  Kodak Raw File(DCR)
Minolta Raw File (MRW)  Nikon Raw File (NEF)  Olympus Raw File (ORF)  Pentax Raw File (PEF)Zigma Raw File (X3F)  RIFF AVI  MID, MIDI MOV  MPG, MPEG  WAV  bulunmaktadır.

Canon, Fuji, Kodak, Minolta ve Nikon gibi dijital kameralarında silinen fotoğraflarınızı eğer kaybederseniz eIMAGE Recovery programı ile verileri geri alabilirsiniz. Bellek kaynaklarını düşük seviyede kullanmaktadır. Hızlı ve etkili bir çözüm sunan eIMAGE Recovery programını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
3.5.1
DİLLER
İngilizce / İspanyolca
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,479
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?