Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

El Ninja

reklam

Platform Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Heyecanın biran olsun durmadığı bir platform oyununa ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış El Ninja oyununda Angry Birds dinamikleri bulunuyor. Dinamiklerini bir platform oyunu içerisine yerleştiren El Ninja oyunu heyecan dolu bir oynanış deneyimi sunuyor. Bu oyunda kız hain ninjalar tarafından kaçırılan bir kahramana yardımcı olmak için mücadele veriyoruz.

Kahramanımız kız arkadaşını kurtarmak için mücadelesine başlıyor. Hain ninjalar da onun peşine düşüyor. Ancak önündeki yol ölümcül tuzaklara ve zorlu engellerle dolu olup engelleri alabilmesi için yardımınıza ihtiyaç duyuyor. Engelleri aşabilmek için yardımınıza ihtiyaç duyan kahramanımıza yardımcı olduğumuz El Ninja oyununda bölümleri geçmek için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Bu sırada oldukça zorlu bir mücadeleye giriyoruz. Oyunda çek - fırlat mantığı şeklinde oyun dinamikleri klasik 2 boyutlu platform oyunlarının ekranda yatay olarak ilerlemeli yapısıyla birleşmektedir.

Oyunun her bölümünü geçmek için belli bir hamle sayısına ulaşmamız gerekiyor. Ninjanızı hareket ettirmek için tıpkı diğer popüler Angry Birds'de olduğu gibi onu çekiyor ve sapanla fırlatıromuşçasına bırakıyoruz. Büyük bir mücadelenin yer aldığı El Ninja oyununda biz kahramanımızı havada hareket ederken yada belli bir yerde duruyorken yönlendirmemiz gerekiyor. Oyunda kahramanımız havada ilerlerken onu yönlendirmeye çalıştığımızda zaman zaman yavaşlıyor. Bu nedenle daha rahat çekip fırlatabiliyorsunuz. 

Retro grafiklere sahip olup yine retro müziklere sahip olan El Ninja oyununun sistem gereksinimleri ise oldukça düşük. Bu nedenle eski bilgisayarlarda bile akıcı bir şekilde oynayabiliyorsunuz. 

El Ninja Oyunu Sistem Gereksinimleri
- Windows XP işletim sistemi

- 1.2 GHz işlemci

- 1 GB RAM

- 256 MB video belleğe sahip ekran kartı

- 150 MB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,017
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.