Evolve

Evolve

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Ücretsiz Online FPS Oyunu

Evolve oyunuyla farklı bir deneyim yaşamaya ne dersiniz? 

Windows bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Evolve oyunu ilginç bir oyun sistemi bulundurmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan oyun av ve avcı olmanın üzerine kurulu. Oyun kendisine has bir doğal yapıya sahip olarak Evolve'nin gezegeninde yabancılar hoş karşılanmıyor. Bu gezegende yer alan bitkiler ve hayvanlar insanlar için ölümcül tehlikeler halindeyken insanoğlu bu gezegeni üstün ırk olmaya çalışmaktadır. İnsanoğlunun gezegenin ev güçlü canavarlarıyla baş edebilmesi gerekmektedir. Oyunda canavarlar ve insanlar arasındanki bu savaşlar konu alınmaktadır. 

Oyunda dilerseniz canavar olmayı seçebilirsiniz. Bunun yanında insanlar olarak görevimiz silahlarınızı kullanarak güçlü canavarı etkisiz hale getirmeniz gerekiyor. Hayatta kalmak için mücadele ettiğimiz bu oyunda canavarı seçtiğimizde ise oyunun bölüm sonu canavarları olup ilerliyoruz.

Canavarımız insanları avlayabilmek için öze yeteneklerini kullanabiliyor ve avlandıkça kendisini geliştirmektedir. Ayrıca oyundaki güç dengesini de sağlanabilmektedir. İnsanlar 4 oyuncuyla savaştığı zaman her maçta sadece bir canavar yer almaktadır. 

Farklı bir seviye sisteminin yer aldığı Evolve oyununda başarı kazandıkça sevileri atlatabiliyoruz. Bu sayede yeni geliştirmelerin kilidini de açmanız mümkün oluyor. Birçok farklı görsel kişiselleştirme seçeneğinin de yer aldığı Evolve oyununda kaliteler orta seviyede olup oyunseverleri memnun edecektir. 

Evolve Minimum Sistem Gereksinimleri
- 64 Bit Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core 2 Duo E6600 veya AMD Athlon 64 X2 6400 işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 560 veya AMD Radeon HD 5770 ekran kartı

- DirectX 11

- 50 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,475
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?