Expeditions: Viking

Expeditions: Viking

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Sıra Tabanlı RPG Oyunu

Ünlü Viking dizisinin senaryosuna benzeyen hikayenin yer aldığı Expeditions: Viking oyununda aksiyon dolu anlar sizleri bekliyor. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış olan oyunda bir önceki şef olan babamız ölüp Valhalla'ya gittikten sonra klanımız zayıf düşüyor.

Yeni klan liderliğine başlayan bir kahramanın yerine geçtiğimiz oyunda komşu klanların dikkatini çeken şey zayıf düşüyor olmamız. Bizim buradaki en önemli görevimiz ise yabancı toprakları keşfederek yeni ganimetler toplayıp klanımızın zayıf olmadığını göstermemiz gerekiyor.

Klanımıza şan ve şöhret kazandırmamız gereken oyunda kaliteli grafikler yer alıyor. Kendi kahramanımızı oluştururken oyunda hangi yeteneklere ve istatistik özelliklere sahip olacağını da kendimiz belirliyoruz. Oyunda kahraman sınıf seçimlerini kendimiz belirliyoruz.

İngiltere topraklarında seferler düzenlerken köyleri yağmalayabiliyor bununla birlikte ticaret yapıp para kazanmanız da mümkün oluyor. Sıra tabanlı savaş sistemine sahip olan oyun klasik bir RPG deneyimi sunduğundan Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

Expeditions: Viking Sistemleri
- Windows 7 işletim sistemi

- 2.66 GHz Intel COre 2 Quad Q9400 işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GeForce GTS 450 ekran kartı

- DirectX 10

- 12 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

Oyunu Steam üzerinden oynayabilirsiniz. Ücretsiz Hesap açma ve oyun indirme rehberi için buraya TIKLAYINIZ. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
992
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?