Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Facebook Upload Yourself
Facebook`a Kolay Fotoğraf Yükleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Facebook Upload Yourself programı sayesinde elinizde bulunan fotoğraflarınızı Facebook'a kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz. Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Facebook Upload Yourself programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sürekli olarak internet tarayıcısını kullanarak Facebook hesabına web arayüzünden resim yüklemek istemeyenler için hazırlanmıştır. 

Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan Facebook Upload Yourself prgramı Facebook hesabınıza aynı anda gönderebilmeniz her defasında hesap giriş ve çıkışları yapmak zounda kalmazsınız. Facebook Upload Yourself programının kullanımı da oldukça basit. Tek yapmanız gereken şey yüklenecek olan fotoğrafları seçip fotoğrafların açıklamalarında bulunan verilerin girişini sağlayabilirsiniz. 

Programla sadece fotoğrafları değil aynı zamanda fotoğraflarınızı birer albüm şeklinde Facebook hesabınıza hızlı bir şekilde yükleyebilirsiniz. Fotoğraflarınızı direkt olarak resim dosyalarına sağ tıklayıp sağ tık menüsünden hesabınıza gönderebilirsiniz. Aynı zamanda Facebook Upload Yourself programıyla fotoğraflarınıza smileyler ve linkler ekleyebilirsiniz. Hem iş hemde özel ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz Facebook Upload Yourself programını Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.1.7.0
BOYUT
3.7 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,096
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.