Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Far Cry Primal
Açık Dünya Tabanlı Mücadele FPS Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Far Cry Primal, Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz açık dünya tabanlı hayatta kalma mücadelesi vereceğiniz bir oyundur. Tarih öncesine yolculuk ettiğimiz Far Cry Primal oyununda benzersiz bir hayatta kalma mücadelesi veriyoruz. Açık dünya tabanlı bir hayatta kalma oyunu olarak tanımlanabilir.

Oldukça profesyonel kaliteli grafiklere sahip olan Far Cry Primal oyununda Far Cry'e yeni bir renk kazandırılmış. Bizi farklı bir zaman dilimine konuk eden Far Cry Primal oyununda güçlü yırtıcıların doğanın hakim olduğu aynı zamanda insanoğlunun sürekli ateşli silahları kullanamadığı kolay olmayan bir oyun. Hayatta kalma mücadelenizi sürdürdüğünüz Far Cry Primal oyununda kendi klanımızı hakim etmeye çalışıyoruz. 

Geniş açık dünyasıyla ön plana çıkan Far Cry Primal oyununda yeni oyun dinamikleri oyunseverlere sunulmuş. Oyun içerisinde hayvanları evcilleştirip hayvanları kullanıp etrafınızda olup bitenlerden haberdar olabiliyorsunuz. Bu hayvanları düşmanlarınızın üzerine salabildiğiniz oyunda dilerseniz onları binek hayvanları da kullanabiliyorsunuz. 

Eğer sizde hayatta kalma mücadele ve aksiyon öğelerini bulunduran başarılı bir oyuna gerek duyuyorsanız Far Cry Primal'i Windows bilgisayarınızda mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,849
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.