FastStone Image Viewer

FastStone Image Viewer

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Resim Görüntüleme Düzenleme Programı

Windıws işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz adına hazırlanmış FastStone Image Viewer programı sayesinde elinizde bulunan resimleri görüntüleyebilir, dönüştürebilir yahut dilerseniz düzenleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olup boyutlandırma, kesme ve renklendirme yapmanıza imkan sağlamaktadır. 

Resimlerinizi görüntülemenize, yönetmenize, kırmızı göz düzeltmesi yapmanıza olanak sağlayan FastStone Image Viewer programı BMP, JPEG, JPEG 2000, animated GIF, PNG, PCX, TIFF, WMF, ICO, TGA gibi popüler formatları desteklemektedir. Popüler dijital kamera RAW formatları dışında CRW, CR2, NEF, PEF, RAF, MRW, ORF, DNG'yi de desteklemektedir. 

Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan FastStone Image Viewer programı resimlerinizde düzenleme yaparken efektler eklemenize de izin veriyor. İçerisinde 150'den fazla geçiş efekti dışında müzikli slideshow'lar hazırlamanıza yardımcı olmaktadır. Eğer sizde elinizde bulunan fotoğrafları düzenlemek, yeniden boyutlandırmak ve görüntülemek için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız FastStone Image Viewer'i denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dosya - Sürücü Yönetimi
VERSIYON
5.7
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Linux Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,592
HEMEN İNDİR (6.09 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?