FIFA 15

FIFA 15 indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

PC için FIFA Futbol Oyunu

En iyisi daha iyi düşüncesi ile yola çıkan EA Games FIFA 15 oyunu ile farklılıklar yapmayı amaçladı. FIFA bildiğiniz üzere klasik ve fantastik bir oyun. Şaşırtıcı oyuncular ve canlı stadyumlar ile oyun deneyiminizi arttırmak isteyen FIFA 15 duyguları da dikkate aldı. FIFA 15 oyununda olan yeni özellikler ve yeni kullanılan sistem sayesinde gerçekçi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz!

Gerçekçi fizik odaklı olan oyunda aksiyon dolu anlar sizleri bekliyor. Oyunda tam kontrol seçenekleri de yer alıyor. 

Bilgisayar, PS4 ve XBOX sürümleri arasında herhangi farklı bir özellik yok. Hepsi farklı platformlarda dahi olsa aynı özelliklere sahip olacak. Oyunun özelliklerini keşfedebilmeniz için deneme sürümünü indirmeniz gerekiyor. Origin hesabı oluşturarak FIFA 15 oyununu oynayabilirsiniz. Oyunda tüm özellikler açık ancak takım seçmede bazı kısıtlamalar bulunuyor. 

Bilgisayar versiyonunda yeni bir motor kullanan FIFA 15 oyunu daha önceki seviyelerine göre oldukça iyi. Kalecilerin hareketlerinde yapılan iyileştirmeler gözden kaçmıyor. Yeni taktikler ile dikkat çeken FIFA 15 oyunu bu seride gol çizgisi teknolojisi oyunda kullanacak. Oyuncular arasında gol tartışmasına çözüm getirip yüksek puanlı oyuncular olarak yer gösterecek. 

Şimdiye kadar yapılmış en iyi sürümü. En iyi görünümlü olan bu futbol oyununun keyfini çıkarın. Eğer sizde FIFA 15 oyununu oynayarak daha gerçekçi bir oyun deneyimine sahip olmak istiyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

Önemli Not : Fifa 15'i indirmek için yönlendirileceğiniz üretici sitesinden Origin yazılımını indirerek Fifa 15'in deneme sürümünü bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Not 1 : FIFA 2015 Türkçe Spiker yamasını indirmek için burayı tıklayınız.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Spor
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
12,922
HEMEN İNDİR (72.16 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
eren eren 2 yıl önce
Çok gÜzl bir oyun