FileCenter Professional Plus indir
FileCenter Professional Plus

FileCenter Professional Plus indir

Son Güncelleme: 3 yıl önce

Dosya Düzenleme Programı

Dosyalarınızı arayın ve düzenleyin..  Klasörleri düzenleyin, PDF veya resim dosyalarını değiştirin ve bu kullanıcı dostu uygulamanın yardımıyla OCR özelliğini etkinleştirin.

FileCenter programı sayesinde belgeleri ve dizinleri sabit disklerinden düzenleyebilirsiniz. Ayrıca  dosyalarınızı masaüstünden yönetmelerine yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. 

Arayüz son derece sezgiseldir ve modern bir tasarıma sahiptir. Birkaç sekme üzerine inşa edilmiştir, böylece kullanıcıların gelen kutusu, yönetim merkezi, çeşitli dosya düzenleyicileri ve bir arama işlevi gibi mevcut tüm seçeneklere kolayca göz atmasına olanak tanır.

İkinci araç, kullanıcı girişi anahtar kelimelerine, seçilen dosya biçimlerine ve oluşturulan veya değiştirilen tarihlere göre sabit diskte her yere bakmanıza olanak tanır. Sonuçlar, ad, boyut, öğe türü gibi ayrıntılarla birlikte bir listede görüntülenecektir.

Herhangi bir sekmede bir dosya önizleme paneline geçiş yapmanızı sağlar, böylece kullanım kolaylığını artırır. Ayrıca, öğeleri doğrudan ana pencereden Word veya e-postaya tarayabilir, ayrıca PDF'leri açabilir, ayırabilir, yazdırabilir ve parolayla koruyabilirsiniz.

FileCenter, kullanıcıların taranmış yazılı metni aranabilir bir PDF veya DOC'ye dönüştürmesini sağlayan bir Optik Karakter Tanıma (OCR) işlevi içerir.

TIFF'leri ve PDF'leri düzenlemeye ayrılmış bir sekme de vardır. Burada dijital bir imza ekleyebilir, belgeleri döndürebilir, anlık fotoğraflar çekebilir, alanları vurgulayabilir, metnin üstünü çizebilir veya altını çizebilir, diğer dosyaları yorum olarak ekleyebilir, öğeleri silebilir ve yerleşik damgaları kullanabilirsiniz.

Ayarlar paneli, başlangıç ​​görünümünü ve maksimum arama sonucu sayısını yapılandırmanıza, bir tema seçmenize, öğe sayım altbilgilerini göstermenize, TIF'e dönüştürmeleri siyah beyaz olarak zorlamanıza, OCR'yi bir kullanıcı girişi sayısıyla sınırlandırmanıza ve listeye izin verir. 

Sonuç olarak, FileCenter, bilgisayarınızın performansını zorlamayan kullanışlı bir yazılım parçasıdır. Bulut uyumludur ve kontrol edebileceğiniz kapsamlı Yardım içerikleri bulunmaktadır. Program içerisinde video eğitimleri ve kullanımla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Dosya Yöneticileri
VERSIYON
11.0.29.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Mac Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
4,664
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 7 Ortalama Puan: 2.7
5
1
4
0
3
3
2
2
1
1
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?