Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Heimdal
Ücretsiz Program Güncelleme Aracı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce , Güncelleme: 5 yıl önce

Sisteminizde yer alan tüm programları tarayarak tek bir kerede güncellemeye ne dersiniz?

Öyleyse Heimdal programı size bu konuda fazlasıyla yardımcı olacak. Bilgisayarınızda yüklü olan tüm programları tarayarak otomatik olarak güncelleyebilirsiniz. Güncellenmediğinden güvenlik riski oluşturan programları dahi arka planda sessiz sedasız güncellemenize yardımcı olacak başarılı bir araç olup tarama işlemini iki saatte bir arka planda tekrarlamaktadır. 
Dünya genelinde en çok kullanılan  20 programı listelemenize yardımcı olmaktadır. Sadece tek bir tıklamayla kendi içerisinde güncellemeye izin verdiğinizi unutmayın. 

Otomatik yazılım güncellemesi işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilen Heimdal programı gezindiğiniz web sitelerini takip edip zararlı tespiti yapma konusunda etkileyicidir. Program gezdiğiniz web sitelerini takip ederek zararlı tespiti yapabiliyor. Aktif korumayla verilerin sızmasını da engelleyebiliyorsunuz. Şifrelenen dosyaları tespit edip açma gibi ek özelliklere sahip olan Heimdal programında otomatik olarak güncellemeyi yapabilirsiniz. Sisteminizi derinlemesine tamamlayabilen başarılı bir yapıya sahip olduğundan Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum.. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
1.41 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,247
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.