For Honor

For Honor

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Orta Çağ Temalı Aksiyon Oyunu

Şovalyelerin, samurayların ve vikinglerin aksiyon dolu savaşına hazır mısınız?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için Ubisoft tarafından geliştirilmiş olan For Honor oyunu özellikle konusu bakımından dikkat çekiyor. Oyuncular bu oyunda hikaye modunda oyunculara kale kuşatmalarına ve kalavalık savaşlara katılabiliyor. Ayrıca kılıç, gürz, kalkan, balta gibi yakın mesafe tehlikeli araçları kullanarak farklı bir deneyim içerisinde olabilirsiniz. Ayrıca For Honor oyununda her taraf içinde farklı kahraman sınıfları bulunuyor. Bu da oyuna çeşitililik kazandıran unsurlardan oluyor. 

Kendine has savaş stiline ve araçlarına sahip olan For Honor oyununda taraflar bize Japon, Avrupa, İskandinav kültürleri eşlik ediyor. Kaliteli grafiklere sahip olduğundan yüksek sistem gereksinimine ihtiyaç duyuyor. Etkileyici bir atmosferin yer aldığı oyunda çeşitli modlar da bulunuyor. 

Tek kişilik hikaye modu!
For Honor oyununda bu modda senaryoya bağlı bir şekilde kaleler önünde savaşıp kaleleri feth etmek için büyük bir mücadele veriyoruz. Aynı zmaanda bölüm sonu canavarlarıyla da aksiyon dolu anlar yaşamamız kaçınılmaz oluyor. 

Çevirimiçi mod!
Oyunun çevirimiçi modunda diğer oyunculaa karşı büyük bir mücadele sergilememiz gerekiyor. Heyecan burda artıyor. Çevirimiçi oyun modunda farklı bir deneyim yaşamanız mümkün oluyor.. 

TPS 3. şahıs kamera açısı!
For Honor oyunu 3. şahıs kamera açısıyla oynanan bir oyun olup oyundaki savaş sisteminin ilginç bir yapıya sahip olması gözümüzden kaçmıyor. Diğer aksiyon oyunlarında olduğu gibi standart saldırılar yerine oyunda saldıracağımız ve savunma yapacağımız yönü biz seçiyoruz. For Honor oyununun bu özelliği sayesinde daha dinamik savaş deneyimi yaşayabiliyoruz. 

Genel olarak rakiplerimizin hamlelerini takip edip bunun yanısıra yeteneklerimizi konuşturmamız gereken aksiyon dolu bir oyun olup For Honor'u Windows bilgisayarlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,912
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?