Forza Horizon 3

Forza Horizon 3 indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Ücretsiz Yarış Oyunu

Oyun severler için hazırlanmış ve çok beğeni alan bu yarış oyunu oyun dünyasında popüler durumunda. Yalnızca Xbox konsollarına özgü olarak yayınlanan Forza, iki farklı koldan oyuncuların karşısına çıkmaya devam ediyor.

Horizon serisinde işin arcade ve eğlence kısmı ağırlık gösterirken Motorspot gibi simülasyon yönü ağırlık göstermektedir. Böylelikle bu yarış oyunu daha keyifli geçecektir. Benzerlik olarak daha önceki Horizon serileriyle aynı temayı kullanmasıdır. Farklılık olarak bakacak olursak Forza Horizon 3, ilk defa hem PC hem de  Xbox One için çıkmaya hazırlanıyor.

Forza Horizon 3, diğer serilerinde olduğu gibi oyuncuları bir yarış festivalinin ortasına bırakacak. Bu güzel festivalde çeşitli yarışçı, onlarca arabayla şehirlerde ve onların çevresindekiboş olan arazilerde dolanacaklar. Yarışçıların isteğine göre en iyisi olmal adına ister yarışmalara girecekler ya da isterlerse yolda gördükleri diğer yarışçılarla yarışabilecekler.

Çeşitlilik açısından mükemmel olan Forza Horizon 3, yan görev tarzı "araba kaçırma" gibi görevlerle de eğlenceyi en üst doruklara çıkaracaktır. Günümüze kadar Horizon serisinin en önemli özelliği olan grafikleri de koruyan Forza Horizon 3, oyuncuların karşısına daha iyi grafikler, muazzam oynayış ve tam eğlence ile karşımıza çıkacak. Tüm bunlarla beraber ek olarak her araba için modifiye seçeneğini de belirtelim. Böylece doyumsuz gerçek bir underground yarış deneyimi elde edebilirsiniz. Keyifli bir o kadar da gerçekçi bu yarış oyununu oynamanızı öneriyorum.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 10
İNDİRİLME
14,470
HEMEN İNDİR (1.4 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 3 Ortalama Puan: 5
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?