Foxhole Demo

Foxhole Demo

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Dünya Savaşları Oyunu

Foxhole Demo oyunuyla aldığınız kararlar eşliğinde dünyayı yeniden şekillendiriyoruz. Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış Foxhole Demo oyununda farklı bir savaş tecrübesi bulunuyor. Başarılı bir online rol yapma oyunu olup Sandbox yapısına sahip. Oyunda oyuncu tercihlerine göre evrimleşen bir oyun dünyası bulunuyor. Bu sayede oyunda diğer oyuncularla yaptığınız çatışmalar ve gerçekleştirmiş olduğunuz hedefler oyun dünyasının kurallarını tam anlamıyla belirliyor. 

Oyunda bölgeleri düşman işgalinden kurtarmanız gerekiyor. Size verilen görevleri gerçekleştirmeye çalıştığınız Foxhole Demo oyununda bu işi yaparken savaş araçlarınızı da inşa edebiliyorsunuz. Kendi binalarınızı da yapabiliyorsunuz. Oyunda cepheye sürekli lojistik destek vermeye çalışıyoruz. Foxhole Demo oyununda stratejik bir yapı bulunuyor. 

Gerçek zamanlı savaş sisteminin yer aldığı oyunda temel olarak bir top down shooter tarzı kuşbakışı kamera açısıyla oynuyoruz. Savaş alanlarına hızlı ve rahatlıkla girebiliyorsunuz. Taktiksel kararlar verebildiğiniz Foxhole Demo oyununun grafikleri ise oldukça başarılı. 

Foxhole Demo Oyunu Sistem Gereksinimleri
- Windows 7 işletim sistemi

- 2.0 GHZ çift çekirdekli Intel veya AMD işlemci

- 4 GB RAM

- 1 GB DirectX 11 destekli ekran kartı

- 2 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,294
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?