Fractured Space

Fractured Space

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Aksiyon ve Strateji Oyunu

Fractured Space ile aksiyona hazır mısınız?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış strateji ve aksiyon öğelerinin bir arada bulunduğu yenilikçi bir oyundur. 5'5 sisteminin yer aldığı PvP'ye dayalı devasa uzay gemilerinin yer aldığı oyunda takımınızla stratejik kararlar alarak oyunu kazanmanız gerekiyor. 

Fractured Space oyununda düşmanı yenmek için tek yapmanız gereken şey düşmanınızın üssünü ele geçirmek. Bunun için iyi bir stratejiye ihtiyacınız var. Kaliteli grafiklerle donatılmış olan oyun ücretsiz olarak sunulduğu için aksiyon oyunu severlerin kolay ulaşacağı denenmesi gereken oyunlar arasında yerini alıyor. 

Oyunda kendi stilinize uygun yapılandırmalar yapabilirsiniz. Oyunda gemi farklılıkları siz oynadıkça artıyor. Buda oyunu daha iyi bir hale getiriyor. Farklı bir atmosfere konuk olduğumuz oyunda sesler ise ön planda. Bu sayede oyundan tam anlamıyla bir aksiyon tadı alıyoruz. Oyunda sınıf seçiminizi yaparak ilerleyebilirsiniz. 5v5, PvP ve PvE olarak savaşabilirsiniz. Savaş geminin kaptanı olarak düşmana karşı mücadele ettiğimiz Fractured Space oyununda kendi yeteneklerinizi sergilemeniz gerekiyor. 

Haritayı kontrol ederek geminin benzersiz yeteneklerini kullanmanız gerekiyor. Gittikçe daha iyi silahlar kullanmak için oyun içerisinde başarı elde etmeniz gerekiyor. Heyecan verici taktiklerin yer aldığı oyunda silahlarınızı özelleştirmeniz de mümkün.Bilginiz arttıkça alanda savaşta daha egemen olmanız gerekiyor. 

İddialı rakiplerinizle karşı karşıya geleceğiniz oyunda iyi bir organize yapmanız gerekiyor. Sürekli olarak takım arkadaşlarınızla aynı adımı atarak ilerlemeniz gerekiyor. Uzay savaş deneyiminin kapılarını sonuna kadar bize açan başarılı bir strateji oyunu olup Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: 64bit Windows 7 SP1 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10 
İşlemci: 2.3+ GHz 
Bellek: 4 GB RAM 
Ekran Kartı: DX11 with Feature Level 11, SM5 
DirectX: Sürüm 11 
Depolama: 16 GB kullanılabilir alan 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,884
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?